Kontakt

K

Kontakt

Barnehagenett – barnehagenes støttespiller
Vi ønsker at våre barnehager skal være gode på og bruke tid på det de er best på; Nemlig å jobbe med kvalitet ut mot barn og foreldre.

Dette betyr at vi har samlet og utviklet god kompetanse på fellestjenester barnehagene nyter godt av. Vi leverer fellestjenester på områdene; økonomi, personal, kurs og veiledning, vaktmestertjenester og generell barnehagedrift.

I tillegg til dette utvikler vi felles pedagogikk på ulike områder i felleskap og på tvers av alle barnehager og avdelinger.

K

Daglig leder:
Eirik Husby
tlf: 99 59 76 62
mail: eirik@barnehagenett.no

Kontorsjef:
Frank Skovrand
tlf: 90 60 98 29
mail: frank@barnehagenett.no

Personalsjef:
Leif Roar Pettersen
tlf: 95 15 96 63
mail: leifroar@barnehagenett.no

Utviklingssjef:
Eva Heger
tlf: 99 52 35 93
mail: eva@barnehagenett.no

Prosjektmedarbeider:
Turi Dolve Lund
tlf: 95 05 53 77
mail: turi@barnehagenett.no

Økonomisjef:
Terje Klavestad
tlf: 99 00 82 40
mail: terje@barnehagenett.no

Regnskapssjef:
Elise Rønholt
tlf: 95 86 02 20
mail: elise@barnehagenett.no

Regnskap:
Roar Adolfsen
tlf: 95 44 96 19
mail: roar@barnehagenett.no

Regnskap:
Monica Frizner Hansen
tlf: 41 23 87 37
mail: monica@barnehagenett.no

Prosjektmedarbeider:
Solveig H. Tollefsen
tlf: 90 07 21 35
mail: solveig@barnehagenett.no

B

Hovedkontor postadresse:
Barnehagenett AS
Postboks 623, 1704 SARPSBORG
tlf: 69 14 00 11
mail: post@barnehagenett.no

Følg oss på facebook

Hovedkontor besøksadresse:
Barnehagenett AS
Oscar Pedersens vei 16, 1721 SARPSBORG
tlf: 69 14 00 11
mail: post@barnehagenett.no

Følg oss på instagram

STÅLVERKSKROKEN BARNEHAGE
Trine Hofseth
Mobil: 993 90 361
E-post: trine@barnehagenett.no

ØKERNLY BARNEHAGE
Bente Fagernes Paixão
Mobil: 993 29 302
E-post: bentefp@barnehagenett.no

VILLENGA BARNEHAGE
Geir Røkkum
Mobil: 926 22 861
E-post: geir@barnehagenett.no

SKAUG IDRETTSBARNEHAGE
Glenn Hansen Rognstad
Mobil: 473 28 418
E-post: glenn@barnehagenett.no

SYDSKOGEN BARNEHAGE
Mona Hansteen Romundset
Mobil: 418 07 864
E-post: mona@barnehagenett.no

HANNESTAD BARNEHAGE
Linn Cathrine Jacobsen Rae
Mobil: 480 81 055
E-post: linnca@barnehagenett.no

TVETERHYTTA BARNEHAGE
Lena Nilsen
Mobil: 402 47 665
E-post: lena@barnehagenett.no

BORGEN BARNEHAGE
Petter Eilertsen
Mobil: 414 54 349
E-post: petter@barnehagenett.no

STOREPER BARNEHAGE
Linda Akselsen
Mobil: 970 42 034
E-post: linda@barnehagenett.no

FJELLDAL BARNEHAGE
Bente Sørli
Mobil: 992 55 950
E-post: bente@@barnehagenett.no

KULÅS BARNEHAGE
Vegar Andersen
Mobil: 913 45 222
E-post: vegar@barnehagenett.no

TUBUS IDRETTSBARNEHAGE
Merete Hansen
Mobil: 952 13 222
E-post: merete@barnehagenett.no

WILBERGJORDET BARNEHAGE
Nina Huth
Mobil: 997 02 131
E-post: nina@barnehagenett.no

HJØRGUNN BARNEHAGE
Lars Bjørge Pedersen
Mobil: 990 93 265
E-post: larsbjorge@barnehagenett.no

SOLBAKKEPARKEN BARNEHAGE
Irene Petersen
Mobil: 454 27 296
E-post: irene@barnehagenett.no

Share on FacebookGoogle+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on PinterestPrint this pageEmail to someone